Logo

Açık Mavi İki Bölmeli Damat Fincanı Tasarımı

2 Ekim 2017, 00:02

En çok beğenilen modellerden biri olan iki bölmeli fincan takımında su bardağı ve klasik fincan kullanılıyor. Fatma Hanım için hazırladığımız fincanın ön yüzünde smokin arka yüzünde damat kahvesi yazısını kullandık. Bu durum sizin isteğiniz ile farklı şekillerde de yapılabilir İsterseniz smokin yerine bıyık figürü kullanabilir, sade-orta-tuzlu tikleri ekleyebiliriz. Aynı şekilde su bardağı olarak klasik model tercih ettik, siz isterseniz kadehte kullanabiliriz. Ama klasik su bardağı bu model için en idealidir. Fincan tabağı hem tabak hem de tepsi görevi görmekte bu yüzden ayrıca bir tepsiye ihtiyaç yoktur. Tabakta küçük bir yüzük detayı kullanarak ahenk kattık. Ayrıca açık mavi rengini kullanarak oldukça soft bir görüntü elde ettik. Tabi sizin isteğinizle başka renklerde uygulanabilir.

Ayrıca gelin hanımın isteği üzerine alt kısma “Bismillahirrahmanirrahim” i ekledik. İsteğe bağlı başka şeyler yazabilir ya da sade bırakabiliriz.

Kurdele olarak yine açık mavi tercih ettik ve görsel bütünlük sağladık. Sizde bu model tam benlik diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

IMG_20160930_144742

IMG_20160930_144803

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir