Logo

BJK Amblemli Uzun Porselen Tepsili Damat Fincanı Tasarımı

24 Mayıs 2017, 17:20

Fanatiklik ruhunuzda var ve bunu her anınıza yansıtmak istiyorsanız bu takım size göre. Beşiktaş amblemi ile damat beyi gülümsetebilirsiniz. Uzun porselen tepsi üzerine uyguladığımız bu çalışmayı diğer porselen tepsilere ve seramik tepsilere uygulayabiliriz. Ayrıca diğer takım amblemleri üzerinde de çalışabiliriz. Bu takımda ayrıca kalpli damat fincanı kullandık. Eğer daha klasik bir model isterseniz yuvarlak tabaklı düz fincanımızı kullanabiliriz. Bu opsiyon su bardağı içinde geçerlidir. Kurdele süslemesini isteğe göre siyah beyaz şekilde yapabiliriz.

Gelin adayımızın isteği doğrultusunda amblem kenarı da duracak şekilde çalışılmıştır bu uygulama tepsi de ortalara doğru yapılabilir. İsterseniz daha çok yazı da uygulayabiliriz.

Sipariş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

besiktas-amblemli-damat-fincani

besiktasli-tepsili-fincan

bjk-damat-fincani

bjk-porselen-tepsi-damat-fincani

damat-fincani

kalpli-damat-fincani

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir