Logo

Damat Fincanı Sipariş Alımı ve Kargolama Süreci Nasıl İşliyor?

24 Mayıs 2017, 14:28

Merhaba gelin adaylarım,

damatfincani.com adresinden ve @damat_fincanim instagram ve facebook hesaplarından mesaj, arama ve mail ile ulaşan müşterilerime zamanında dönerek iletişime geçiyoruz. İletişime geçtikten sonra whatsapp irtibat numarasına sizi yönlendirerek sipariş detayları hakkında görüşme yapıyoruz. Öncelikle seçtiğiniz model üzerinde neler yapabiliriz karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Önceliğimiz sizin içinize sinen bir tasarım ortaya çıkarmak.

Eğer model kafanızda oluştuysa ikinci adıma geçiyor ve yazılar, renk, resim, isimler, tarih gibi detayları konuşuyoruz. Daha sonra oluşturduğumuz taslak doğrultusunda size gün içinde ya da ertesi gün olacak şekilde yaptığımız çizimleri atıyoruz. İçinize sinmeyen bir şey olup olmadığını sorarak fırınlama öncesi tüm onayları alıyoruz. Çünkü fırınlanan ürünler üzerinde oynama yapmamız söz konusu değil.

Onay aldıktan sonra fırınlama sürecine geçiyoruz. Fırından çıkan ürünler soğuduktan sonra kurdele ve boncuklar ile istenilen süslemeleri yapıyoruz.

IMG_20170320_170456_229

Fincanın son halini fotoğraflandırarak sizlerle kargo sürecinden önce paylaşıyoruz. Adresi doğruladıktan eğer ödeme yapıldıysa kargolama işlemini başlatıyoruz. Kargoya hazırlarken kendimizi sizlerin yerine koyarak özenle paketleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Paketleme yaparken baloncuk kullanımına dikkat ediyoruz. Sağlamlığından emin olduğumuz paketlerimizi sipariş verilme, hazırlama süreci kargo kapanış saatleri öncesindeyse ürününüzü aynı gün ve ya bir sonraki gün kargoya veriyoruz. Yaşamasak da olası bir kırılma söz konusu olursa sizlere 1 gün içinde aynı ürünü yollayacağımızı garanti ederiz.

Kargoya verdikten sonra size takip numarasını atarak, sizinde ürünün kargo süreci hakkında bizden bağımsız bilgi almanızı sağlıyoruz. Verilen takip numarası ile kargo şirketinin internet sitesinden kargonuzun nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Verilen kargolar standart olarak 1-2 iş gününde sizlere ulaşıyor. Zaman zaman kargo yoğunluğuna göre günlerde 1-2 günlük sapmalar nadiren yaşanabiliyor.

Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz…

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir