Logo

Fenerbahçe Amblemli Klasik Damat Fincanı Tasarımı

25 Mayıs 2017, 09:18

Fanatiklik ruhunuzda var ve bunu her anınıza yansıtmak istiyorsanız bu fincan size göre. Fenerbahçe amblemi ile damat beyi gülümsetebilirsiniz. Tek fincan üzerine uyguladığımız Fenerbahçe amblemi ile hem sade hem de fanatik bir fincan tasarladık. Ayrıca diğer takım amblemleri üzerinde de çalışabiliriz. Tepsi tercih edilmediği için fincanda biraz yazı kullandık. Fenerbahçe ile ilgili söz yazmayı da unutmadık. Tabi sizlerin isteği üzerine eklemeler çıkarmalar yapılabilir. Su bardağı olarak da kadeh kullandık tabi isteğe göre klasik su bardağı da kullanabiliriz. Sadece fincan istemiyorum derseniz tepsili takım üzerinde de çalışabiliriz.

Fincan süslemesi olarak sarı lacivert kullanarak renk uyumu ve görsellik sağladık. Sizde fanatik bir fincan istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz.

Sipariş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

fenerbahce-damat-kahvesi

fenerbahceli-damat-fincani (1)

fenerbahceli-damat-fincani-modelleri

fenerbahceli-damat-fincani-siparis-ver

sari-lacivert-fincan

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir