Logo

Renkli Balonlu Mor Araba Porselen Tepsili Damat Fincanı Takımı

25 Mayıs 2017, 09:54

Hem şık hem de sade bir görünüme sahip bir fincan takımı düşünüyorsanız orta boy porselen tepsili takımı düşünebilirsiniz. Diğer tepsilere göre biraz daha karemsi olan bu tepsi uzun yazılar için oldukça idealdir. Büyük resimler içinde tercih edilen tepsimizde renkli balonlu mor araba çizimini kullandık. Gelin adayımız sadelikten yana hareket ettiği için tepsi de söz olarak oldukça kısa bir yazı tercih ettik. Fincan olarak kalpli model tercih ettiği için onu takımda kullandık tabi siz klasik fincan isterseniz onu da kullanabiliriz. Yine aynı şekilde su bardağı olarak da kadeh şeklindekini tercih ettik bu da isteğe bağlı olarak klasik modele çevrilebilir.

Süsleme olarak mor kurdeleler kullandık. Böylelikle hem sade hemde oldukça şık bir modeli gelin adayımıza yolladık. Sizinde hayalinizdeki model bu şekildeyse bize ulaşabilirsiniz

Sipariş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

kalpli-damat-kahvesi

porselen-tepsili-damat-fincani-modelleri

porselen-tepsili-damat-fincani-takimi (1)

porselen-tepsili-damat-fincani-takimi-mor

porselen-tepsili-damat-fincani-takimi-siparis-ver

smokin-kalpli-damat-fincani

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir