Logo

Su Bardaklı İki Bölmeli Saks Mavi Damat Fincanı Modeli

25 Mayıs 2017, 10:15

En çok beğenilen modellerden biri olan iki bölmeli fincan takımında su bardağı ve klasik fincan kullanılıyor. Ayşe Hanım için hazırladığımız fincanın ön yüzünde smokin arka yüzünde damat kahvesi yazısını kullandık. Bu durum sizin isteğiniz ile farklı şekillerde de yapılabilir. Aynı şekilde su bardağı olarak klasik model tercih ettik, siz isterseniz kadehte kullanabiliriz. Fincan tabağı hem tabak hem de tepsi görevi görmekte bu yüzden ayrıca bir tepsiye ihtiyaç yoktur. Tabakta küçük bir yüzük detayı kullanarak ahenk kattık. Ayrıca saks mavisi rengini kullanarak oldukça gösterişli bir görüntü elde ettik. Tabi sizin isteğinizle başka renklerde uygulanabilir.

Kurdele olarak yine saks mavisi tercih ettik ve görsel bütünlük sağladık. Sizde bu model tam benlik diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

kutahya-porselen-damat-fincani

saks-mavi-damat-fincani-modeli

smokinli-su-bardakli-damat-fincani

Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.
Bu ve bunun gibi onlarca damat fincanını biz tasarladık. Daha fazla bekleme. Hemen iletişime geç, senin de hayalindeki fincan gerçek olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir